Hakkımızda

sektöründe müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde sektördeki ihtiyaç ve beklentilerin her aşamada en iyi şekilde ürünlerine yansıtmış olan trendleri yakından takip ederek bunları ürün ve hizmetlerine yansıtmıştır. 1983 yılında kurulmuş olan “Bahar Mobilya” başarılı adımlarla ilerlemektedir.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanmış olan ürünleri ile farklı ürünlere sahip olmak isteyen ve bunları da en yakın trendlerle takip eden Bahar Mobilya, birbirinden özel modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yatak odasından, oturma gruplarına, yemek odalarına ve aksesuarlara kadar birbirinden özel ürünler Bahar Mobilya’da bulunmaktadır.

36 yılı aşkın süredir mobilya sektöründeki tecrübesi ve uzman kadrosu ile her geçen gün kendini yenileyerek ve teknoloji imkanlarını en üst düzeyde kullanarak , güçlü makine parkuru ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

mountain-icon

Vizyonumuz

Bahar Mobilya, Hatay ve Kırıkhan’da kalitesine güvenilen öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Satış süreçlerinde ve sonrasında müşteri memnuniyetini amaç edinmiş “Öncelikle Müşteri Memnuniyeti” sloganı ile hareket ederek hizmet sunan ve trendleri yakından takip etmeyi hedefleyen bir kuruluştur. Müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan , ürün ve hizmet kalitesi ile bilinirliği yüksek ,yenilikçi tasarımları ile sektöründe sürekli fark yaratan bir marka olmak.
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak bunlara uygun çözümler ile yenilikçi rahat, kaliteli mobilyalar üretmek.

tree-icon

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık - Yenilikçilik - Güvenilirlik - Ekip ruhu - Sonuç odaklılık

axe-icon

Misyonumuz

Bahar Mobilya müşterilerinin sağlığına değer vererek “rahatlığından ödün vermeden” uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerini müşterilerine kazandırmaktadır. Sürekli yeni yıl koleksiyon ürünleri ile müşterilerine güncel trende uygun hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, yenilikçi ve güvenilir olmayı kabul etmiş olup olarak benimsemiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak bunlara uygun çözümler ile yenilikçi rahat, kaliteli mobilyalar üretmek.